Асканія Нова- Арабатська стрілка-Запоріжжя-Дніпро

Самые интересные места Украины
Ответить
  • Автор
Администратор
Контактная информация:

Сообщение Traveler »

Це була чудова автомобільна подорож в кінці вересня. Перший день ми здолали відстань від Києва до готелю "Канна" в Асканії.
Дорожнє покриття майже по всьому маршруту було непоганим. Тому доїхали до місця досить швидко і приємно.

Харчувалися по дорозі на автозаправках. Ділилися їжею з котами і собаками, які змушені жити при різних АЗС. Мене прикро вразило те, що на одній зі станцій, де ми вирішили перекусити випічкою з кавою, тамтешні голоднющі котики їли, навіть, булочки. Прикро, що там буває стільки людей за день, і всім байдуже. Але ж це зовсім не важко, і не затратно поділитися їжею з тваринами. А їм це життєво необхідно.

Заселилися ми в готель "Канна", і пішли гуляти в дендропарк, який знаходиться через дорогу від готелю. Дендропарк старовинний, дуже цікавий. Потребує, як мінімум, пару годин часу.
IMG_0516.JPG
Вже вечоріло, як ми повернулися в готель, і замовили вечерю в готельному кафе. Щодо готельного комплексу зауважу, що постільна білизна і рушники були чистими. Це для мене найважливіше. Але в цілому все в номері дуже втомлене: меблі, санвузол. Все вже потребує заміни і ремонту. Ціна в 600 гривень, досить адекватна, як на мій погляд. Все-таки в номері було чисто. В кафе все приладдя, посуд, меблі - так само втомлене. Але хоча би чисте, і на тому спасибі. Їжа була проста, але свіжа і смачна.

Наступного ранку ми пішли в місцевий зоопарк. Там також все таке історичне, цікаве. Варто завітати обов"язково. На превеликий жаль, в цей період була пилюка, ще не було дощів. І тому були заборонені екскурсії в степ.
Тож після відвідин зоопарку ми снідаємо в готельному кафе. Та їдемо далі.

Наша мета цього дня - містечко Щасливцеве на Арабатській стрілці. Я ще ніколи не бувала в цих краях, і взагалі на Азовському морі. Хоча вже встигла побувати на трьох океанах і на багатьох морях. Отак ми завжди не цінуємо своє, те що маємо під боком.
Тож це була захоплююча подорож новими незвіданими місцями. Природа там своєрідна.

Цього разу ми не бронювали житло заздалегідь. Зупинялися там де подобалося візуально.Вільні номери були скрізь. Бо це вже несезон для засмагання. В Щасливцево я уподобала невелику туристичну базу. Зі свіжим ремонтом, і зручно разташовану. Ми обрали номер на другому поверсі. Аби ніхто не вештався під вікнами і з виглядом деяким. Там ще була тераса зі столиком і стільцями, вся оповита виноградними лозами зі стиглими солодкими гронами. Правда, посидіти на терасі можна було лише, за умови застосування засобів від комарів. Яких там сила силенна, на жаль. Це чи не єдиний мінус того місця. В номері було чисто, свіжі гарні меблі - 400 грн. Це просто ну дуже приємна вартість номеру за таку якість.
на терасці нашої тур. бази
на терасці нашої тур. бази
Азовське море
Азовське море
В Щасливцеві ми провели класний день. В прогулянках по пляжу, і спогляданні Азовського моря і безлічі медуз. Я такої кількості медуз не бачила ніколи й ніде. Купанні в гарячому джерелі. Що мені не дуже сподобалося, бо я не фанат подібних процедур. Не розумію всіляких купелей, де бабрається величезна кількість людей водночас. Хоча тітоньки там запевняли, що та купель, то панацея чи не від усіх недуг.
Вечеряли в аутентичному кафе. Де працюють милі душевні жінки. І прості страви, які вони нам запропонували: борщ та смажена риба із запеченими овочами - були такі смачні і приготовані з душею.
Все тут було чудово, крім комарів. Проте наступного ранку ми їдемо далі. В Запоріжжя на Хортицю. По дорозі заїжджаємо на Рожеве озеро і Сиваш. Озеро вранці було сірим і білим, проте все ж вражаюче цікавим.
Те що побачили ми, приїхавши за вказівниками на Рожеве озеро
Те що побачили ми, приїхавши за вказівниками на Рожеве озеро
Сиваш
Сиваш

Администратор
Контактная информация:

Сообщение Traveler »

Відстань від Щасливцева до Запоріжжя ми здолали за 5 годин. Там не більше 300км. Але ми робили чимало довготривалих зупинок. Перше на Рожевому і Сиваші - озерах. Далі на АЗС на сніданок. Тому що придорожніх кафе нам не траплялося.
Запоріжжя - чудове місто, яке потребує ще не одних відвідин. Там багато цікавинок. Ми для першого знайомства з містом обрали найвідоміше - Хортицю. Те що ми встигли побачити нам сподобалося і зачепило за живе. Тому ми ще плануємо відвідати це класне місто навесні, коли буде менше пилу, і більше зелені та квітів.
Хортиця
Хортиця
IMG_0541.JPG
IMG_0543.JPG
Пообідали ми на острові. Традиційними козацькими стравами - кулешем з вишкварками та узваром. То було дуже смачно.
Та отримавши массу вражень, і з почуттям вдячності цьому гостинному старовинному місту - ми відправляємось далі в Дніпро.

Дорожнє покриття по трасі між цими містами в доброму стані. Тож до Дніпра ми дісталися швидко. І вирішили зупинитися в готельно-ресторанному комплексі "Хутір". Його місцерозташування і супер-доглянута територія нам дуже сподобалися. В номері було чисто, в ресторані смачно. Ціни прийнятні. Тож рекомендую.
Дніпровська набережна в Дніпрі - особлива. Треба хоч раз відвідати це місто, як мінімум заради його чудової набережної.